"DANGĖS VINGIS" butai Klaipėdoje

GAMTA SPORTAS LAISVALAIKIS

Šiaurinėje Klaipėdos miesto dalyje, Panevėžio gatvės gale, šalia Danės upės,statomas daugiabučių gyvenamųjų namų prestižinis kvartalas "Dangės Vingis".

Kvartale bus pastatyti trys devynių aukštų ir septyni keturių su mansarda gyvenamieji namai. Planuojama pastatyti 250 šiuolaikiškai įrengtų butų. Statybos pradžia 2007m. kovo mėn. Visą kvartalą planuojama užbaigti 2014 metais.

Atokiau nuo miesto šurmulio ir judrių gatvių esantis gyvenamasis kvartalas pavirs ramybės sala tiems, kurie pavargo nuo miesto triukšmo.

Namų gyventojai turės galimybę leisti laiką gamtoje, atviroje erdvėje, kur šalimais teka upė. Iš namo atsiveria puikus vaizdas į upės slėnį. Netoliese yra vaikų darželis, mokykla, prekybos centrai "Iki", "MAXIMA". Kelios minutės pėsčiomis ar dviračiu ir Jūs esate Vasaros estradoje. Dviračių takai nuo Vasaros estrados driekiasi per Girulių girią, iki jūros. Šiais takais galima nuvažiuoti iki Karklės, Palangos.

Arčiausiai Danės upės bus statomi keturių aukštų namai su mansardomis – vertinantiems privatumą ir mėgstantiems dideles erdves. Gyventojų patogumui įrengiami liftai. Pirmo aukšto butuose įrengiamos lauko terasos su vaizdu į Danės upę. Mansardiniame aukšte numatyti tik dviejų butų apartamentai. Didelė pusiau dengta terasa leis mėgautis gamtos vaizdu. Gyventojų patogumui įrengiamos požeminės automobilių stovėjimo vietos, į kurias bus galima nusileisti moderniais liftais.

Šalia gyvenamųjų namų įrengtos vaikų žaidimo, krepšinio, tinklinio aikštelės. Jaukumo teiks pasivaikščiojimo ir dviračio takai, upės paplūdimys, želdiniais apsodinti šlaitai, pilnai sutvarkyta aplinka, puiki vieta praleisti laika gamtoje, niekur nevažiuojant, šalia nuosavų namų.

Šiuo metu statomi E1 ir E2 namai, bus įrengti apie kovo mėn. 4 aukštai, dviejų korpusų, atskiri liftai ir požeminiai parkingai kiekvienam korpusui, šalia nemokamos parkavimosi aikštelės.

I aukšto plotai 2 kambarių 55 kv. m., 3 kambarių 63 kv. m. kaina 4500 kv/lt

II ir III aukšto plotai 2 kambarių 55 kv. m., 3 kambarių 63 kv. m. kaina 4700 kv/lt.

IV mansardinis aukštas 83 ir 89 kv.m kiekvienas su 22 kv. m. terasomis, vaizdai į upę po 4800 kv/lt + 22 000 kv/lt už terasą.

Brokeris

 

Romas Perminas

+370 644 44 011
romas@011.lt

Susisiekite