Namai nauji

Svajojate apie namus, kurie būtų apsupti gamtos, bet kartu būtų mieste? Darbo dienomis jūs lekiantys, skubantys, bet namai jums turi būti ramybės oazė. Šis namas skirtas jums.

Namas yra prestižiniame Žaliakalnio rajone, vaizdingoje, gamtos apsuptoje vietoje. Namo teritorija sutvarkyta pagal specialų planą, palikti seni medžiai, pro langus matyti, už medžių vingiuojantis upelis. Kieme yra įrengtos supynės vaikams, numatyta vieta lauko kepsninei.
Labai patogus susisiekimas su centru. Jaunoms šeimoms aktualu geras darželis vaikams, šalia yra vaikų darželis – lopšelis „Varpelis“. Vyresniesiems vaikams šalia yra prestižinė „Varpo“ gimnazija, gabiesiems – „KTU gimnazija“. Sporto ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams šalia yra naujai suremontuotas vienintelis olimpinis baseinas Lietuvoje, krepšinio centras „Oranžinis“. Dviračiu ar pėsčiomis galima pasiekti Panemunės šilą. Mėgstantiems ilgus pasivaikščiojimus, šalia yra Ąžuolynas.

Namo techninės charakteristikos:

Pamatai
Poliniai pamatai ir monolitinis gelžbetoninis rostverkas.

Požeminis garažas
Šlifuoto betono grindys, laikančios konstrukcijos, įrengtas apšvietimas su sensoriniais davikliais.

Išorinės sienos
Namo laikančiosios konstrukcijos – keraminių bei silikatinių plytų mūro pagal konstrukcinės dalies darbo brėžinius. Fasado apdaila – Net Zink rombų formos plokštės, dekoratyvinis tinkas. Cokolio apdaila – vandeniui atsparus polimerinis dekoratyvinis tinkas. Fasado apšiltinimas – 150 mm polistirenas su pagerintomis šilumos izoliacijos savybėmis (NEOPOR tipas).

Perdangos ir lubos
Aukštų perdangos – surenkamos iš gelžbetoninių (g/b) plokščių, vietomis įrengiami monolitiniai g/b intarpai. Lubos netinkuotos, vagos tarp plokščių neužtaisomos (rustai neformuojami). Buto patalpų aukštis ne mažiau nei 2,80 m. Mansardoje (mezonine) buto patalpų aukštis nuo 2,80 iki 6,0 m.

Mezoninas
Mezonino aukštas statybos metu neįrengiamas.

Stogas
Stogas šlaitinis, šlaitinio stogo laikančios konstrukcijos – medinės konstrukcijos. Lietaus vandeniui nuvesti įrengiami išoriniai latakai ir vidiniai lietvamzdžiai. Šlaitinis stogas apšiltinamas 250 mm storio vata su visais technologiniais pasluoksniais. Stogas dengtas itin kokybiška NedZink skarda, pagaminta Belgijoje, turinčia šimtametes tradicijas bei patirtį.

Sandėliukas
Sandėliukai yra įrengti cokoliniame pirmame aukšte, ( 4kv metrų). Sandėliuke įrengiamas apšvietimas, rozetė, jungiklis,durys su spyna. Sienos bei lubos netinkuotos ir nedažytos.

Balkonai
Balkonų konstrukcija – g/b plokštė, dengta tinku.

Šildymas, karšto vandens ruošimas
Šildymas ir karšto vandens ruošimas vykdomi efektyviu ir ekonominiu būdu – dujinio katilo pagalba. Pastato apačioje yra katilinė, kurioje stovi dujinis katilas, aptarnaujantis viso namo butus. Kiekviename bute yra termoreguliatorius buto temperatūros nustatymui ir reguliavimui. Dujų suvartojimas fiksuojamas skaitliukais, įrengtais namo laiptinėje.

Vėdinimas
Oro patekimas į patalpas vykdomas natūraliu būdu. Natūraliam oro ištraukimui įrengiami ortakiai sanitarinio mazgo ir virtuvės zonoje. Įrengiamas ortakis gartraukiui. Ventiliacijos grotelės neįrengiamos. Kiekvienas ortakis yra atskiraskanalas ir prie bendros sistemos neprijungiamas.

Vandentiekis
Namas prijungtas prie miesto vandentiekio magistralinių tinklų. Vanduo ypatingai švarus, tinkamas gerti net mažamečiams vaikams. Vamzdžiai su aklėmis privedami iki būsimųjų sanitarinių mazgų prietaisų - pagal Pardavėjo ir Pirkėjo suderintą santechninių prietaisų išdėstymo schemą (jeigu tokia schema buvo suderinta Preliminariojoje Sutartyje numatyta tvarka ir terminais) arba pagal techninį projektą. Santechniniai prietaisai nemontuojami. Laiptinėje įrengiamas šalto vandens skaitiklis. Sanitarinių mazgų vietos be raštiško suderinimo su Pardavėju keisti negalima. Nuotekoms įrengiami buitinių nuotekų stovai. Vamzdžiai privedami iki būsimųjų sanitarinių mazgų prietaisų pagal Pardavėjo ir Pirkėjo suderintą santechninių prietaisų išdėstymo schemą (jeigu tokia schema buvo suderinta Preliminariojoje Sutartyje numatyta tvarka ir terminais) arba pagal techninį projektą.

Elektra
Įrengiama bendrojo naudojimo patalpų (t.y. laiptinių apšvietimo, kiemo apšvietimo bei techninių patalpų) elektros instaliacija. Bute sunaudotos elektros energijos skaitliukas įrengiamas laiptinėje. Buto viduje įrengiamas elektros paskirstymo skydelis. Elektros instaliacijos laidai atvedami į WC ir į kiekvieną kambario patalpą iki lubų centro (šviestuvams), kiti laidai po butą nevedžiojami.

Silpnos srovės
Iki Buto privestas optinis AB TEO kabelis. Kiekvieno aukšto laiptinėje sumontuota silpnų srovių tinklų (interneto, pasikalbėjimo bei apsaugos sistemos) rakinama komutacinė spinta. Bute montuojama silpnų srovių laidų paskirstymo dėžutė. Sumontuojamas pasikalbėjimo sistemos „ragelis“. Silpnų srovių sistemų laidai po butą nevedžiojami. Interneto, televizijos, telefono ryšys – AB TEO, GSM ir kitų operatorių Pirkėjo parenkamos paslaugos.

Įėjimo holas, laiptų aikštelės
Grindys išklotos natūraliu granitu. Lubos – pakabinamos akustinės ,,Amstrong“ tipo. Sienos – glaistomos bei dažomos. Šviestuvai – integruoti į lubas bei kabinami ant sienų, veikiantys nuo judesio daviklio. Laiptinės patalpos įrengiamos pilnai.

Durys į laiptinę
Įėjimo į pastato laiptinę durys (paradinės) – plastikinės su stiklo paketais. Įėjimo į pastato laiptinę durų spyna – su elektromagnetiniu mechanizmu, iš lauko – su nelankstoma rankena ir rakinama spyna, iš vidaus – su lankstoma rankena ir sumontuotu durų pritraukėju.

 

 

Brokeris

Giedrius Sidaravičius

+370 611 12 511

giedrius@011.lt

 

Mantas Jaruševičius

NT marketingas ir pardavimai
+370601 10 111
mantas@011.lt

Susisiekite