Kauno NT skyrius

 

Indrė Stanislovaitytė

Komercinis verslo skyrius

Verslo vadybos bakalauras

+370 620 70 111

indre@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Mantas Jaruševičius

Gyvenamo NT skyrius

Vadybos magistras

+370 601 10 111

mantas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Rūta Mickūnienė

Gyvenamo NT skyrius

NT vadybos magistras

+370 657 83 011

ruta@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Artūras Šedys

Komercinis verslo skyrius

Verslo administravimo magistras

+370 616 02 111

arturas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Giedrius Sidaravičius

Gyvenamo NT skyrius

Verslo administravimo magistras

+370 611 12 511

giedrius@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Agnė Vaškevičiūtė

Gyvenamo NT skyrius

Marketingo magistras

+370 698 36 011

agne@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Lukas Kriaučiūnas

Gyvenamo NT skyrius

Vadybos bakalauras

+370 699 62 011

lukas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Jonas Šurkus

Gyvenamo NT skyrius

Taikomoji matematika/ekonomika bakalauras

+370 626 50 011

jonas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Vilniaus NT skyrius

Rokas Liutkauskas

Komercinis verslo skyrius

NT vadybos magistras

+370 682 66 011

rokas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Andrius Čiužas

Gyvenamo NT skyrius

Matavimų inžinerijos bakalauras

+370 616 96 011

andrius@011.lt 

Visi brokerio skelbimai  

Karolis Liutkauskas

Komercinis verslo skyrius

Statybos inžinerijos magistras

+370 663 77 011

karolis@011.lt 

Visi brokerio skelbimai

 

Olga Zabielskienė

Gyvenamo NT skyrius

Filologijos magistras

+370 682 70 011

olga@011.lt

Visi brokerio skelbimai

Regimantas Kacevičius

Komercinis verslo skyrius

Vadybos bakalauras

+370 693 01 011

regimantas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

 

Vilius Bartkevičius

Gyvenamo NT skyrius

Ekonomikos bakalauras

+370 612 10 011

vilius@011.lt

Visi brokerio skelbimai

Palangos NT skyrius

Rolandas Ramanauskas

Komercinis verslo skyrius

Žemėtvarkos inžinieriaus magistras

+370 655 01 166

rolandas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

Romas Perminas

Gyvenamo NT skyrius

Vadybos ir rekreacijos bakalauras

+370 644 44 011

romas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

Tatjana Prakapienė

Gyvenamo NT skyrius

Ryšių ir duomenų perdavimas aukštasis

+370 601 15 795 

tatjana@011.lt

Visi brokerio skelbimai

Klaipėdos NT skyrius

Evaldas Perminas

Gyvenamo NT skyrius

Verslo vadybos bakalauras

+370 676 40 676

evaldas@011.lt

Visi brokerio skelbimai

Žilvinas Šeškas

Gyvenamo NT skyrius

Ekonomikos bakalauras

+370 618 85 377 

zilvinas@011.lt

Visi brokerio skelbimai