x

Naujienos

Minimalizmas namų interjere

Minimalizmo kelias į jūsų namų interjerą. Minimalizmo sąvoka pradėta naudoti JAV XX amžiuje, apibūdinant to meto tendencijas menuose, minimalizmo sąvoką pirmas pavartojo Ukrainos futuristas D. Burlyuk minimalizmas kildina savo pavadinimą iš veikloje pasitelktų minimalių priemonių.  1960 metais minimalizmo sąvoka pateko į meno terminų šnekamosios kalbos žodyną ir buvo pradėta vartoti ir įgavo prasmę, temose susijusiose su menu. Minimalizmo ideologija buvo priešinga modernizmui, kuriame vyravo sudėtingos kompozicijos. Minimalizmo stilius naudotojai nuo pat pradžių pasirinko geometrinių formų naudojimą, racionalumą, supaprastintas formas ir daug atviros erdvės. Taip pat galima paminėti kad stiprus minimalizmo propaguotojos buvo Japonija dėl gamtinių sąlygų ir religijos. Budizme yra stipriai dominuoja dzen estetika - kuriai būdinga asimetrija, paprastumas, subtilumas, gilumo įžvelgimas paprastuose dalykuose, tyla, erdvė ir tai kelias į link minimalizmo. Analizuojant minimalizmo pradus architektūroje, paaiškėjo, kad pirminė minimalistinė raiška atsirado kartu su pirmųjų civilizacijų branda. Jau tuomet tobulumo siekta paprastomis ir santūriai manieringomis geometrinėmis formomis.  
Šiame moderniame laikotarpyje, naujakuriai kuriantys namų interjerą, gali rinktis iš stilių įvairovės.
Klasikinis stilius – pasižymi elegancija, detalėmis, baldo mediena raižyta stilizuotais gamtos motyvas, ornamentais.
Provanso stilius – būdingi šviesių spalvų tonai, dažnai tai savų šeimos baldų restauravimas šia stilistika, tai laiko paženklintos interjero detalės.
Pop art stilius – emocingas, linkęs šokiruoti stilius, pasižymi originaliu dizainu, ryškiomis spalvomis, nelinkęs į natūralias medžiagas.
Retro stilius – šiuolaikiškumo ir istorinių formų mišinys, žaismingas, grafiškas, vyrauja spalvos, įvairūs raštai, tarpusavyje viskas suderinta, vyrauja apvalios formos.
Modernus minimalistinis stilius – pasižymi aiškiomis tiksliomis linijomis, pasirenkama spalva balta, dažnai kompozicijai sukurti šalia pasirenkamos pastelinės spalvos, spalvų tonai nublanksta prieš formą, atsisakoma dekoro elementų, dominuoja plokštumos.


Algis Kriščiūnas pristatė didžiausią savo karjeros kūrinį

https://www.011.lt

Netikėta lokacija – Kauno rajonas, Noreikiškės. Žinomas dailininkas, menininkas Algis Kriščiūnas. Ir šių dviejų dalių simbiozėje gimęs paveikslas, paženklintas epitetu „didžiausias“. Taip galima apibūdinti šiandien besiplečiančioje Noreikiškių gyvenvietėje pristatytą, 150 kv.m. pieštinį kūrinį.

Paveiksle – pseudo akvariumas, jame plaukiojanti...

http://www.011.lt / 2020-07-13

Natūralių medžiagų interjeras

https://www.011.lt

Modernus namas, projekte Žemutiniuose Kaniūkuose " Spalvotam gyvenimui". Mieli būsimi naujakuriai, statydami šiuos namus, sukūrėme Jums komfortą, saugumą, patogumą bei prabangą – namus, spalvotam Jūsų šeimos gyvenimui.
Tai modernūs, atitinkantys aukščiausius statybos ir technologijų standartus namai, kuriuose norime, jog jaustumėtės...

http://spalvotamgyvenimui.lt / 2020-07-13

Skandea — butai su pilna apdaila

https://www.011.lt

Skandinaviškos nuotaikos projektas Skandea. Statyba ir butų įrengimo darbai atlikti, galvojant apie gyventojų patogumą, saugumą, daiktų funkcionalumą ir praktiškumą. Išsirinkite butą su pilna apdaila, todėl mes sakome: jokių rūpesčių.
Ieškokite čia / www.skandea.lt

http://www.011.lt / 2020-07-13

Noa namai

https://www.011.lt

Noa namai – jauki namų erdvė, kurioje visi lengvai atranda savo vietą. Kurkite savo namus patys 7 namų tipai, 6 išskirtinės apdailos variantai, specifinės konfigūracijos - visa tai jūsų pasirinkimui. Suplanuotas gyvenimas, kuriame lieka vietos laisvai atsikvėpti, sustoti ir nieko neveikti.
Norite kažko...

http://www.011.lt / 2020-07-13

Stirnų namai

https://www.011.lt

Suprojektuotas naujas A+ klasės, dešimties dvibučių namų kvartalas. Naujiesiems gyventojams bus pasiūlyta tvarkinga, segmento tvora aptverta, pilnai apželdinta kvartalo teritorija. Suformuotas ir išasfaltuotas keliukas, trinkelėmis iškloti įvažiavimai į kiemus bei automobilio parkavimo vietos. Dvibučių namų vidiniai kiemai orientuoti į priešingas...

http://www.stirnunamai.lt / 2020-07-13

Nauja statyba. Live / Įrengti namai 05.09

https://www.011.lt

Klientų apklausos ir aruodas.lt portalo statistika rodo, kad poreikis įsigyti būstą niekur nedingo, kaip ir nedingo daugumos klientų galimybės tą būstą įsigyti. Reaguodama į esamą situaciją, kuomet stipriai nukrito tradicinių apžiūrų kiekis, viena Kauno NT pardavimų komanda masines apžiūras „Nauja statyba...

http://www.011.lt / 2020-07-13

Kviečiame išbandyti nuotolines apžiūras

https://www.011.lt

Rūpindamiesi jūsų saugumu, kviečiame išbandyti nuotolines apžiūras. Jau esame tokį apžiūrų būdą išbandę ir pardavę keletą būstų žmonėms, kurie dirba užsienyje ir neturėjo galimybės apžiūrėti savo būsimų namų gyvai. Vertinimas bei kreditavimo sutartis taip pat buvo paruošti nuotoliniu būdu, klientai...

http://www.011.lt / 2020-07-13

Duplex — projektas Fredoje

https://www.011.lt

Architektas "Ugnius + Architektai" projektavo A+ klasės namus priimant nestandartinius sprendimus. Fasado eksterjeras, kuriame naudojamas retas margas skalūno akmuo ir nestandartinės pastato formos, namas turės privatumą nuo kaimynų. Vidus. Namai turi 3 miegamuosius bei erdvias svetaines sujungtas su valgomojo zona,...

http://duplex.lt / 2020-07-13