Savivaldybė: Kauno r.
Statybos metai: 2014
Sklypo plotas: 60.00 a
Plotas: 2.30 m2
Aukštų skaičius: 2
Kaina: 115.000€
Įmoka: 390€/mėn.
Objekto planai
1a
2a
Objekto informacija

Kotedžas patogioje vietoje

Namai, kurie patogūs tiek savo lokacija, tiek vidumi.

Vieta:

·       Viešojo transporto stotelė vos už 100 m, parduotuvė, kavinė, vaistinė už 350 m, poliklinika už 1,5 km, miškas 1,8 km, mokykla 3,3 km. Taip pat šalia sporto klubas, grožio salonas, odontologo kabinetas, privatūs vaikų darželiai. Visa ši infrastruktūra pasiekiama asfaltuota apšviesta gatve bei šaligatviu. 
·       Šalia Šilainių mikrorajonas, kur daug mokyklų, darželių ir kitų pramogų bei paslaugų. 
·       Nuo namų greitai pasieksite aplinkkelį, kuriuo patogu nuvažiuoti į bet kurią miesto vietą per 15 min. Į miestą yra net keturi išvažiavimai: pro Giraitę, „Depo“, Šilainių bei Raudondvario plentą.

Kotedžas:

·       Namo vidus patogiai išplanuotas: svetainė su vitrininiais langais, pro kuriuos atsiveria vaizdas į jaukiai sutvarkytą kotedžo kiemą, patogi virtuvė su visa reikalinga buitine technika, langas virš darbastalio – dažnai klientų pageidaujama sąlyga projektuojant virtuvę. Po laiptais išnaudota erdvė vidaus sandėliukui, talpinančiam visą buitį. Taip pat yra papildomas san. mazgas (neįrengtas), kad šeimos nariai nesirikiuotų eilėje 😊. Antrame aukšte šviesus vonios kambarys bei du miegamieji.
·       Kotedže sumontuota autonominė grindinė šildymo sistema dujomis. Dvi kolektorinės spintos, kurių pagalba kiekviena būsto zona reguliuojama pagal poreikius.

Kotedžas juridiškai yra atskiras namas (vienbutis), tad priešingu, nei dvibučio atveju, su kaimyniniu kotedžu nebūste bendrasavininkai. 

 

 

Vieta mieste
Team member
Agnė Vaškevičiūtė
+370 698 36011 agne@011.lt

Panašūs objektai