Savivaldybė: Kauno r.
Vietovė: Noreikiškių k.
Statybos metai: 2022
Sklypo plotas: 9.00 a
Plotas: 170.00 m2
Įrengimas: Dalinis įrengimas
Energinė klasė: A++
Kaina: 398.000€
Įmoka: 1.640€/mėn.
Objekto planai
pln-01
pln-03
Objekto informacija

Neparduodame namų.
Ieškome kaimynų į bendruomenę, kur gera auginti vaiką, sportuoti su kaimynais, sodinti medį, prasilenkiant atrasti besišypsiančias akis ir nusišypsoti sau širdy ...

Prieš kurdami NOA istoriją, su kūrybine komanda apsilankėme daug kur. Atvykus į Noreikiškes, vaikščiojant medžių paunksmėje po žaliuojančius plotus, vaizduotėje pradėjo bėgti vaizdiniai ... norėjome kažko ypatingo, ko Kaune dar nebuvo. Pušų alėjos, romantiškas nusileidimas prie vandens, platūs keliai, sporto aikštynas, dviračių takeliai, parkeliai vaikams, ir ta visa atmosfera ... Mes nei kiek nesuabejojome, iš žvilgsnių tapo aišku, kad būtent tai yra vieta, kurioje kiekvienas mūsų mielai apsigyventų ir statytų namą, sodintų medį, augintų sūnų. Taip gerai, kaip čia, neradome niekur.

Taip gimė NOA idėja – prestižinis gyvenamųjų namų kvartalas, vos kelių kilometrų atstumu nuo miesto centro su nuosekliai išvystyta infrastruktūra ir išskirtiniu gamtovaizdžiu.

Užsukite į NOA, Vandenio al. 11, namas erdvus ir tuščias, dar turite laiko pasidėlioti asmeninius interjero akcentus pagal savo norus.

Vieta mieste

Panašūs objektai