Savivaldybė: Kaunas
Vietovė: Centras
Statybos metai: 2022
Plotas: 45.18 m2
Aukštas/Aukštų skaičius: 1/6
Įrengimas: Dalinis įrengimas
Kaina: 135.600€
Įmoka: 460€/mėn.
Objekto planai
D14
D141
D142
Objekto informacija

Nemunaičiai - Butai ant Nemuno kranto

NEMUNAIČIAI – tai Kaunas iš geriausios pusės! Gyvenamųjų namų kompleksas, kuris leis mėgautis ne tik ramia Nemuno tėkme, bet ir naktinio Kauno šurmuliu. Tai namai drąsioms asmenybėms, kurios nebijo išsiskirti iš minios, parodyti savo vertę ir mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais. Nemunaičiai – tokiems, kaip tu. Ne svajojantiems apie gyvenimą, o jį gyvenantiems.

15 metrų iki Nemuno pakrantės
Vos keli žingsniai iki Lietuvos upių tėvo Nemuno ir jūs ilsitės sutvarkytoje pakrantėje, bendraujate su draugais patogiame amfiteatre su geriausiu vaizdu visame Kaune ir kuriate naujus kasdienybės ritualus – kasryt po treniruotės pūkštelėjate į upę, o gal šokate su rūbais į vandenį pralaimėjus lažybas. O galbūt tai puiki galimybė ištraukti iš sandėliuko seniai pamirštą pripučiamą valtį ar baidarę ir leistis į nuotykių kupiną žygį?
Auksinės valandos pakrantė užtikrins pačias geriausias akimirkas, kurių niekada neužgoš priešais iškylantys pastatai. Geriausia Kauno pusė tiesiog priklausys jums.


Nenuilstantis senamiestis – akimirksniu
Vos už 4 min. automobiliu jūsų laukia nepailstantis senamiestis. Visos geidžiamiausios Kauno vietos kaip ant delno – nuo geriausių restoranų iki kultūros šventovių, nuo jaukių butikų iki didžiausių prekybos centrų, o kur dar naktinių pramogų meka. Pasisėmę įspūdžių lengvai grįšite namo į savo privačią ramybės oazę.Nemunaičiai naujam gyvenimui įkvėps ne tik kairįjį Nemuno krantą, bet ir jus.

Krantinės amfiteatras
Užvėrus vienas duris, atsiveria kitos? Žinoma! Gyvendami Nemunaičiuose, vos išėję iš namų galėsite mėgautis ne tik gamta, bet ir pramogomis. Krantinės amfiteatras kvies mėgautis geriausia Kauno panorama ir kolekcionuoti akimirkas su draugais – vakarais čia vyks kvartalo renginiai ir susibūrimai, o dieną galėsite mėgautis puodeliu kavos žvelgdami į tekantį Nemuną. O kur dar išskirtinė saulėlydžių galerija!

A+ energinė klasė
Nemunaičiuose ne tik pamatysite, bet ir pajusite Kauną iš geriausios pusės. Čia viskas apgalvota: išskirtinės architektūros komplekse įsikurs 171 ekonominės klasės A+ energinės klasės butai, suprojektuoti pirmiausia atsižvelgiant į funkcionalumą. Jokių sunkiai panaudojamų kvadratinių metrų ir nepatogių kvadratūrų. Tik funkcionali erdvė, kurioje gyvenimas – iš geriausios pusės.

Žemės sklypo paskirtis
Namų valda
Šildymas
Centrinis kolektorinis
Papildoma įranga
Rekuperacinė sistema
Telefonspynė
Ypatumai
Vieta automobiliui
Internetas
Asfaltuotas privažiavimas
Šaligatviai
Nauja kanalizacija
Nauja elektros instaliacija
Langai
Plastikiniai
Sandėliukas
Terasa
Vanduo
Miesto vandentiekis
Apsauga
Šarvuotos durys
Signalizacija

Panašūs objektai