Plotas nuo: 41.00 m2
Adresas: Archyvo g. 40
Kaina nuo: 98.000€
Įmoka: 330€/mėn.
Projekto informacija

Skandinavišku jaukumu dvelkiantys, pilnai įrengti butai Žaliakalnyje dega žalia šviesą išankstinėms rezervacijoms.

Projektuodami ARCHI namus norėjome sukurti išskirtinį turtą, - namus, kuriuose gimsta pilnavertis miesto gyvenimas ir ramus poilsis. Šiuolaikiška architektūra, solidus eksterjeras, kokybiškos, natūralios vidaus apdailos medžiagos ir nuosavas kiemas atliepia pagrindinius miesto gyvenimo privalumus. Centro ir Žaliakalnio sankirtoje įsikūrę ARCHI namai pateikia pilnai gyvenimui paruošto miesto būsto koncepciją: skandinaviško interjero estetika, natūralaus ąžuolo grindų šiluma, modernūs virtuvės sprendimai bei iki smulkmenų apgalvota buitinė technika.

Jūsų pasirinkimui suplanavome dviejų tipų, A+ klasės butus - 41 kv.m. pirmame aukšte ir 90 kv.m. butus per 2-3 aukštus. Pirmojo aukšto butams priklauso privatūs kiemeliai su lauko terasomis ir priskirta žemės nuosavybe. Antrojo aukšto butų išskirtinumą kuria saulėtos pietinės terasos ir jaukūs mansardos balkonėliai. Gamtai ir peizažui keičiant spalvų gamas neabejotinu privalumu taps ir ARCHI namų bendruomenės skveras su poilsio terasa, skirta gyventojų laisvalaikiui, šeimos šventėms, tingioms popietėms ar prasmingiems pokalbiams ilgais vasaros vakarais.

Projekto lokacija - ramioje privačių gyvenamųjų namų kaimynystėje esanti Archyvo gatvelė, ties miesto Centro ir Žaliakalnio riba. Tai tikras ramybės plotelis su gretimai pilnai išvystyta miesto infrastruktūra ir puikiu susisiekimu su visais miesto taškais. Žinodami visus šios vietos privalumus mes harmoningai išpildėme unikalią miesto gyvenimo viziją, kuri yra integrali gyvenimo ARCHI Namuose dalis

Vieta mieste

Panašūs projektai