Savivaldybė: Palangos m. sav.
Statybos metai: 2021
Plotas: 90.35 m2
Aukštas: 1
Kaina: 285000 €
Įmoka: 1.180€/mėn.
Objekto informacija

„Medvalakio skveras“ sublokuotose namuose Jūs rasite tokį būstą, kurio seniai ieškojote! Čia galėsite džiaugtis ramybe, bet kartu nepasigesite ir miesto infrastruktūros teikiamų patogumų. Čia yra galimybė gyventi sveiką, harmoningą ir patogų gyvenimą.
Tai - išbaigtas 2-jų aukštų sublokuotų namų kompleksas naujai suformuotame individualių namų kvartale. Patogi Palangos vieta, be turistų srautų.
Geras susisiekimas su miesto centru - šalia viešojo transporto stotelė. Kotedžai yra netoli prekybos centro "IKI" , "RIMI", vaikų lopšelių-darželių bei mokyklų.

APRAŠYMAS:
- Blokuoto namo/kotedžo plotas - 90,35 kv. m;
- Sklypo plotas - 1,69 aro;
- Energinio naudingumo klasė: A+.;
- Terasa ir vidinis patogus kiemelis su;
- Pilnai ir kokybiškai, su dizainerio pagalba įrengtas bei jaukiai apstatytas būstas;
- Aukštos klasės AEG įmontuota buitinė technika - kavos aparatas, garinė orkaitė, pašildymo stalčius, indaplovė ir kt.
- Ekonomiškas bei patogus grindinis šildymas oras-vanduo;
- Kruopščiai apgalvotas išplanavimas maksimaliai išdidinant erdvę;
- Detaliai suplanuotas ergonomiškas baldų išdėstymas;
- Įrengtas ir pakabintas rekuperatorius, kondicionieriai ir kt.;
- Įrengta elektromobilių įkrovimo vieta - 11 kW AC;
- Didelis patogus sandėliukas šalia terasos, lauko baldai.

TERITORIJA Uždaroje, apšviestoje teritorijoje šaligatviai ir plati vidinė gatvė bus iškloti trinkelėmis, pastatytas pakeliamas kelio užtvaras. Tarp korpusų pastatyta vaikų žaidimo aikštelė ir suoleliai poilsiui, o likusios erdvės gausiai apželdintos ir apsodintos pušimis.

KIEMAS Kotedžas prie įėjimo turi dvi vietas automobiliui, o visada žaliuojančiame vidiniame kieme - atitvertą privačią erdvę su terasa bei patogų sandėliuką dviračiams.

PASTATAS Ant polinių pamatų keramikinių blokelių mūrai yra perdengti gelžbetoninėmis plokštėmis, dvišlaičiai stogai apskardinti plieno lakštais. Lauko sienos tinkuotos, vidaus pertvaros sumontuotos iš dvigubų G/K plokščių, į antrą aukštą veda monolitiniai laiptai.

FASADAS Pastato fasadas šiltinamas 200 mm storio apšiltinimo sluokniu ir dengiamas kokybiškomis klinkerio plytelėmis. Virš įėjimo į kotedžą sumontuoti stogeliai nuo lietaus, o virš terasų - markizė.

INŽINERIJA

* Būsto šildymui ir karšto vandens paruošimui įrengta aeroterminė šildymo sistema.
* Kotedže įrengta rekuperacinė sistema, šilumokaičio pagalba, patalpų orą pakeičia iš lauko tiekiamu pašildytu šviežiu oru.
* Atskirai pakeltas iki 18 kW elektros energijos galingumas. Sumontuoti išmanūs skaitikliai su automatiniu nuskaitymu leis Jums pamiršti rodmenų deklaravimo rūpesčius. Turėsite galimybę geriau suprasti savo energijos vartojimo įpročius ir priimti racionalius energijos taupymo sprendimus.

Namai pajungti prie miesto vandentiekio ir nuotekų tinklų. Sumontuota atskira lietaus vandens surinkimo sistema. Suvartojamo šalto vandens apskaitai sumontuoti išmanieji ultragarsiniai vandens skaitikliai.

Lauksiu Jūsų skambučio.

Vieta mieste

Panašūs objektai