Rasta 71 objektų

Parduodu naujus butus, namus, kotedžus - taip apibūdinam savo veiklą. Kaip 011 NT pardavimų projektų vadovas galiu konstatuoti jog mūsų parduodami butai yra išskirtinės architektūros, strategiškai patogiose ir akį džiuginančiose vietose, suprojektuoti gyventi šiuolaikiniam žmogui. Mūsų puslapyje visuomet rasite naujausių projektų, nuolat sekdami turėsite galimybe pirmieji susipažinti dar nereklamuojamais objektais. Peržiūrėkite dabar.

Parduodami butai Kaune, Vilniuje, Palangoje, Klaipėdoje

Tik nuo jūsų svajonės ir poreikių priklauso, kokiame būste gyvensite artimiausiu metu. Mes esame naujų būstų marketingo ir pardavimų specialistai, dirbame su vystytojais ir parduodamus butus prižiūrime nuo jų planų ir vizualizacijų architekto kompiuteryje, iki pat durų kilimėlio ir raktų, kuriuos pasiruošę įteikti Jums tuoj pat po pirkimo-pardavimo dokumentų pasirašymo. Naujos statybos butai pasižymi savo išvaizda, drąsiais architektūriniais ir interjero sprendimais. Visada atsižvelgiame ir į fasadinę pusę – juk labai svarbu, kaip namai, kuriuose yra jūsų butas, atrodo, kaip sutvarkyta aplinka ir kaip visas architektūrinis ansamblis įsilieja į gamtovaizdį ir kokia vertinamąją verte turi po 5 ar 10 metų.

Kodėl su mumis verta draugauti?

Yra 5 svarbiausios priežastys, kodėl verta pirkti būtent mūsų parduodamus butus:
  1. Parduodame tik naujos statybos butus. Esame įsitikinę, kad nauji butai yra būtent ta vieta, nuo kurios reiktų pradėti planuoti savo šeimos ateitį. Tada į būstą įdėsite visą savo širdį ir sukursite svajonių namus – tokius, kokius norite turėti, o ne tokius, kuriuos sugalvojo kiti žmonės.
  2. Prižiūrime planavimą, statybą ir parduodame. Mūsų butai pardavimui yra su mumis nuo pat pradžių. Kai kuriems vystytojams padedame net išrinkti žemės sklypą, kuriame vyks statybos, taip pat prisidedame prie planavimo, architektūrinių sprendimų. Galima sakyti, užauginame butą nuo idėjos iki baigtinio pastato. Todėl juos parduodame lyg savus.
  3. Šiuolaikiškos ir pažangios statybos technologijos. Einame koja kojon su statybų rinkos naujovėmis. Siekiame, kad statant būstą būtų naudojamos tik šiuolaikiškos statybos technologijos ir medžiagos. Taip galime užtikrinti, kad mūsų atstovaujamų vystytojų butai yra aukštos kokybės ir atitikimą šiuolaikinės šeimos poreikius.
  4. Tvarūs namai. Į namus žiūrime kaip į gamtos tąsą. Upė, medžiai, kalvos, namai – visa tai sujungta į vieną vaizdą. Tik tokie namai ateityje bus paklausūs, todėl į tvarumą atsižvelgiame jau dabar. Mūsų butai yra namuose, kurie gamtoje randa savo vietą. Be to nuolat naudojame vis daugiau ekologiškų ir tvarių sprendimų.
  5. Investicinė vertė. Jei šiuose namuose gyvensite jūs, jūsų vaikai ir provaikaičiai – puiku, tačiau jei Buto pardavimas – visų pirma yra investicija, net jei apie tai dabar negalvojate. Mes apie tai galvojame visada.
Viena iš rekomenduojamų 011 taisyklių perkant butą. Pirkdami bet kokį nekilnojamąjį turtą skirkite laiko apgalvojimui, kaip jūs atrodysite būdamas pardaveju po 5 ar 10 metų. Mūsų parduodami butai atitinka realią rinkos kainą, o naujausi projektai siūlomi už specialią kainą ir gauti 12 mėnesių investicinę grąžą iki 20%. Butų pardavimas mums kasdieninis darbas, todėl esame pasiruošę jus konsultuoti ir teikti pasiūlymus jūsų užklausom. Susisiekime jau dabar.