Savivaldybė: Kauno m. sav.
Vietovė: Vytėnai
Statybos metai: 2021
Plotas: 150.00 m2
Aukštų skaičius: 1
Kaina: 475000 €
Įmoka: 1.960€/mėn.
Objekto informacija

Prabangiai įrengtas šeimos būstas, pastatytas pilnai susiformavusioje, estetiškoje, naujų namų kaimynystėje Vytėnuose.

Gyvenantys šiame rajone vertina kokybišką ir gerai suprojektuotą infrastruktūrą, saugią ir solidžią kaimynystę, patogų susisiekimą su Kauno centru bei visais regioniniais keliais, laisvalaikio galimybių įvairovę.

Greta įsikūręs Megos prekybos centro kompleksas, su pramogų ir sporto erdvėmis, leidžia mėgautis kokybiško ir šiuolaikiško gyvenimo privalumais čia ir dabar. Vytėnų rajono gatvės apšviestos ir asfaltuotos – tai puiki vieta augti Jūsų vaikams, nes paūgėję galės savarankiškai ir greitai pasiekti būrelius bei mokyklas.

Būstas įsikūręs tik 15 minučių atstumu nuo Senamiesčio, atokiau nuo pagrindinės gatvės, uždarame, akligatviu pasibaigiančiame modernių namų kvartale.

Statant būstą pasirinkti itin kokybiški, laikui nepavaldūs sprendimai, premium klasės buitinė technika, išmanūs šildymo, apšvietimo ir apsaugos įrengimai. Name vyrauja jaukus, naujausių klasikinio stiliaus tendencijų interjeras, spalvos ir medžiagos, tad harmoningai deranti visuma atliepia visus šeimos poreikius. Vieno aukšto namo projektas garantuos patogią kasdienybę, o vitrininiai langai – natūralios šviesos gausą.

Naujieji namo šeimininkai mėgausis erdviu miegamuoju, kuriame suplanuota drabužinė. Name yra dar du miegamieji, du vonios kambariai, o įžengus vidun Jus pasitiks skoningai įrengtas holas. Didelę svetainės, valgomojo ir virtuvės zoną pratęs pilnai įstiklinta ir apšiltinta terasos patalpa su dideliais vitrininiais langais, šildomomis grindimis, gėlėmis ir baldais. Suprojektuotas garažas vienam automobiliui su atskira patalpa – sandėliuku, papildomu šaldytuvu, šaldikliu, vieta paspirtukams, žoliapjovei ir kitiems buities daiktams. Išpuoselėtas kiemas ir prižiūrėti augalai suteiks aplinkai ne tik grožio, bet ir privatumo. Aplinka sutvarkyta, apželdinta, privažiavimas ir parkavimo vietos trims automobiliams išklotos trinkelėmis, sklypo teritorija aptverta Rombas 4D žaliuzine tvora, automatiniu/ išmaniuoju mechanizmu valdomi dveji vartai ir varteliai.

Privalumai, kurie nepalieka abejonių:

- pilnai įrengtas, funkcionalus ir patogiai suprojektuotas vienaaukštis gyvenamasis namas,
- kokybiškos ir išskirtinės vidaus apdailos medžiagos,
- individualiai pritaikyti klasikinio medžio masyvo baldai, natūralaus akmens stalviršis virtuvėje,
- patogiai suplanuotos talpios sieninės spintos,
- naujausi technologiniai šildymo bei vėdinimo mechanizmai,
- kokybiška buitinė technika ir santechnika,
- name yra įrengta moderni automatinė vandens valymo sistema, geriamo vandens filtrai.
- saulės energijos jėgainė.

Bendra informacija:

- svetainės / virtuvės erdvė – 41.72 kv.m.,
- įstiklinta terasa – 26 kv.m.,
- koridorius – 3.82 kv.m.,
- miegamasis – 13.17 kv.m.,
- kambarys – 10.50 kv.m.,
- kambarys – 11.52 kv.m.,
- WC – 3 kv.m.,
- vonia – 6.46 kv.m.,
- katilinė – 5.2 kv.m.,
- tambūras – 3.34 kv.m.,
- garažas – 19 kv.m.,
- lauko sand. – 6 kv.m.

Kviečiame pamatyti ir įvertinti visus namo privalumus apžiūrose.

Vieta mieste

Panašūs objektai